Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

2011-09-26

Jak skorzystać ze środków Programu Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej?

Początek: 2011-09-29 Koniec: 2011-09-29

Seminarium pod taką nazwą odbędzie się 29 września 2011 r. w Sandomierzu. Jego celem jest zachęcenie przedsiębiorców oraz przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego do udziału w targach, wystawach międzynarodowych i misjach gospodarczych, finansowanych z Programu Rozwój Polski Wschodniej.

Na konferencji, organizowanej przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz Urząd Miasta Sandomierz, zostaną przedstawione dotychczasowe działania oraz wydarzenia zaplanowane na 2012 rok. Będzie też mowa o praktycznych aspektach nawiązywania i utrzymywania współpracy gospodarczej z firmami zagranicznymi.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Program konferencji, informacje dla zainteresowanych i formularz zgłoszeniowy można znaleźć pod adresem: www.paiz.gov.pl/polska_wschodnia Odsyłacz lub www.easternpoland.eu Odsyłacz

***

Więcej o projekcie promocji gospodarczej Polski Wschodniej, realizowanym przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A., na stronach Projekty w programie Odsyłacz

 

Źródło informacji: PAIiIZ Odsyłacz





Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2008 © Ministerstwo Rozwoju Regionalnego

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2008 © Ministerstwo Rozwoju Regionalnego

NSS Unia Europejska