Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Razem z jesienią ruszyły "Lekcje o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość III"

Choć jesienna aura za oknem nie zachęca do nauki, to w Programie Polska Wschodnia znaleźliśmy na to sposób! Zagraj w naszą planszówkę, zbuduj dobry start-up w grze i naucz się tego, co każdy biznesmen wiedzieć powinien.

Edukacyjna gra planszowa Czas na strat-up właśnie pojawiła się w szkołach! Czy uczniowie rozgryzą sposób na najlepszy start-up? Czy po lekcji będą wiedzieli, że zarówno marketing jak i dystrybucja to ważne elementy biznesu?

Ponad 3 000 egzemplarzy gry jest już w szkołach w Polsce Wschodniej (województwa: warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie i podkarpackie). Czeka na nią ponad 13 tys. uczniów, których szkoły zgłosiły się do udziału w akcji. Wśród tych uczniów znajdą się zwycięzcy planowanych rozgrywek wojewódzkich i finału, który rozegramy w grudniu w Warszawie. Do zdobycia atrakcyjne nagrody rzeczowe, zarówno dla uczestników jak i szkół!

Uwaga

Dodatkowa szansa! Jeszcze kilka szkół - na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy” - może się zgłosić do udziału w akcji! Uzupełniająca rejestracja kończy się: 18 października na stronie

Informacji szczegółowych udziela: PRownia Sztuka Relacji – koordynator akcji.

Materiały dla nauczycieli do pobrania w zakładce Informacje ogólne.