Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Już za tydzień o kolejach w Polsce Wschodniej!

Zapraszamy na konferencję „Przyszłość transportu kolejowego w Polsce Wschodniej”.

20-21 czerwca 2018 roku, Olsztyn hotel „Przystań”

Agenda konferencji

Inwestycje ze środków krajowych i funduszy europejskich wprowadzają olbrzymią zmianę jakościową w infrastrukturze transportu kolejowego. Szansę na włączenie w nowoczesną sieć krajową i szerzej – międzynarodową, otrzymują także województwa Polski Wschodniej: podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie.

Celem konferencji jest przedstawienie kluczowych inwestycji w kolej w Polsce Wschodniej oraz ich implikacji dla przewozów towarowych i pasażerskich, lokalnych, krajowych i międzynarodowych, a w dalszej perspektywie - dla rozwoju społeczno-gospodarczego makroregionu.

Konferencja jest skierowana do przedstawicieli biznesu, w tym branży transportowej, dla samorządowców oraz ekspertów i pasjonatów.

Zapraszamy do wysyłania potwierdzenia udziału na adres e-mail: cupt.konferencja@cupt.gov.pl do 15 czerwca 2018 roku. Jednocześnie, ze względów organizacyjnych, prosimy o przekazanie informacji czy potwierdzenie uczestnictwa obejmuje dwa dni konferencji, w tym także wizytę studyjną.