Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Internacjonalizacja jako element podwyższenia konkurencyjności spółki Bester Sklejki

Opis projektu

Bester Sklejki istnieje na rynku ponad 30 lat. W ofercie firmy znajdziemy kilkadziesiąt wzorów sklejek oraz meble i elementy wystroju wnętrz. Produkcja odbywa się zarówno w oparciu o wzory autorskie, jak i produkty według indywidualnych zamówień klientów.

Naszym głównym celem jest zbudowanie rozpoznawalności marki na rynkach zagranicznych. Mamy świetnie wyszkoloną kadrę, dobre zaplecze techniczne i produkty, które są nie tylko dobre jakościowo, ale też wpisują się w branżowe trendy. Jestem przekonany, że Bester Sklejki mogą dziś konkurować z najlepszymi – mówi Adam Bester, współwłaściciel firmy.

Pomóc ma w tym przeprowadzony przez spółkę projekt internacjonalizacji, czyli rozpoczęcie sprzedaży produktów na nowych rynkach, głównie na rynku niemieckim i szwajcarskim. W ramach projektu przedstawiciele firmy uczestniczyć będą w imprezach targowo-wystawienniczych dotyczących przemysłu meblarskiego, które będą idealną okazją do zaprezentowania produktów oraz nawiązania kontaktów biznesowych.

Do tej pory eksportowaliśmy jedynie sklejki profilowane czyli elementy mebli. Teraz wchodzimy na rynki zachodnie z ofertą mebli gotowych oraz detalami wystroju wnętrz. Przygotowaliśmy ofertę akcesoriów dekoracyjnych, wystroju sal konferencyjnych, ścianek działowych i wygłuszających. Rozmawiamy też z kontrahentami na temat wykonania ich autorskich, nawet najbardziej skomplikowanych projektów. I właśnie ta otwartość na nowe wyzwania daje nam dużą przewagę – mówi Bester.

Internacjonalizacja przedsiębiorstwa Bester Sklejki miała na celu zwiększenie przychodów firmy z działalności eksportowej. Właściciele przedsiębiorstwa szacują, że wartości przychodów ze sprzedaży produktów na rynki zagraniczne będzie systematycznie rosła.

Galeria

  • wnętrze przedsiębiorstwa

    wnętrze przedsiębiorstwa

  • plakat informujący o projekcie

    plakat informujący o projekcie

  • element wystroju wnętrz

    element wystroju wnętrz

 Informacje szczegółowe

Beneficjent

BESTER SKLEJKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Program

Program Operacyjny Polska Wschodnia

Fundusz

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Całkowita wartość projektu

43 050,00 zł

Wkład UE

28 000,00 zł